“Binnen de eerste week bereikte ik meer dan 90% van mijn cursisten.”
Leraar Kobe van GO! CVO Antwerpen gebruikt de populaire jongerenapp ‘Discord‘ om zijn cursisten te bereiken. Discord is een app voor tekst-, video- en audiocommunicatie tussen gebruikers en is zeer populair bij jongeren om met elkaar te bellen en gamen.
Leraar Kobe: “Ik vind het contact met mijn cursisten zeer belangrijk. Ik koos voor de app Discord om met mijn leerlingen te communiceren omdat het zeer laagdrempelig is en omdat een groot deel van mijn cursisten al gebruik maakt van dit platform. Je hoeft geen account aan te maken om deel te nemen.

Er kruipt veel werk in! Bijna 7/7 kunnen ze mij via deze weg contacteren. Maar de positieve feedback van mijn cursisten maakt dit alles meer dan waard. In de eerste week van de corona crisis had ik zo al 90% van mijn cursisten kunnen bereiken. Dankzij deze directe en laagdrempelige tool ben ik er zeker van dat de meesten van mijn cursisten dit schooljaar succesvol hun diploma zullen behalen dankzij kwalitatief onderwijs.”
Leave A Comment?